Spacewell introduceert vernieuwde website met focus op haar merkverhaal

Spacewell kondigde vandaag de lancering van haar vernieuwde website aan, waarbij de nadruk ligt op eenvoudigere navigatie en een betere gebruikerservaring. “Ons team heeft hard gewerkt aan de vernieuwing van onze online aanwezigheid om zo onze klanten beter van dienst te zijn en ons merkverhaal duidelijker in beeld te brengen”, aldus Sven Toelen, VP Marketing & Communicatie. “Ons doel was om een meer intuïtieve en visueel aantrekkelijke website te creëren die het gemakkelijker maakt voor onze gebruikers om door de site te navigeren en informatie te verkrijgen. We hebben de navigatiestructuur sterk vereenvoudigd om ervoor te zorgen dat bezoekers met slechts een paar klikken kunnen vinden waar ze naar op zoek zijn.”

Naadloze navigatie voor een betere gebruikerservaring

Het nieuwe design heeft een verbeterde ‘look and feel’ met nieuwe huisstijlelementen en gebruiksvriendelijke functies. Het gaat natuurlijk niet alleen om esthetiek, de nieuwe vormgeving is vooral gericht op het verbeteren van de gebruikerservaring. Met snellere laadtijden, een responsief ontwerp voor optimale weergave op verschillende apparaten en een verbeterde site-architectuur hebben we ervoor gezorgd dat onze website in elk opzicht gebruiksvriendelijk is. We vonden het ook belangrijk om onze missie en ons merkverhaal duidelijker in de verf te zetten.

De merkmissie van Spacewell uitgelegd

Het doel van Spacewell is simpel – gebouwen laten werken voor mensen. We begeleiden onze klanten daarbij op 3 belangrijke gebieden:

  • Ecologisch aspect: Verbeter de energie-efficiëntie, omarm milieuverantwoordelijkheid en draag bij aan klimaatneutraliteit.
  • Ervaring: Verhoog het welzijn op de werkplek, verhoog de productiviteit van teams en maak van elke dag iets bijzonders.
  • Economie: Optimaliseer ruimte en portfolio voor een efficiënte werkplek, stroomlijn activiteiten, verlaag kosten en haal barrières voor productiviteit uit de weg.

We streven ernaar een lus van continue impact te realiseren die toegevoegde waarde biedt voor alle belanghebbenden – van investeerders tot gebruikers – gedurende de gehele levenscyclus van een gebouw.

Lees ons merkverhaal

Voortdurende verbetering

We beseffen dat er altijd ruimte is voor verbetering en ons team doet er dan ook alles aan om de gebruikerservaring op onze website voortdurend te verbeteren. Dit houdt ook in dat we regelmatig feedback van onze gebruikers verzamelen en veranderingen doorvoeren op basis van hun suggesties. Ons doel is uiteindelijk om al onze bezoekers een naadloze en prettige browse-ervaring te bieden. Fijn dat je voor onze website hebt gekozen en we hopen dat je hem gebruiksvriendelijk en informatief vindt.

We waarderen feedback, dus aarzel niet om je mening te geven. Omdat de site leeft en ademt, zullen we blijven werken aan het verbeteren daarvan om onze gebruikers de best mogelijke ervaring te bieden. We horen graag van je. Neem contact met ons op.

Home » Spacewell introduceert vernieuwde website met focus op haar merkverhaal